• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 958

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15818234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671098 15818234 To mieszkanie kupisz bez wkładu własnego, w Rodzinnym Kredycie Mieszkaniowym! Marzysz o własnym mieszkaniu, w którym możesz zamieszkać od razu i poczuć się jak u siebie? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2 – pokojowe mieszk...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (9 089 zł/m2)

2
-
47.2 m2
1970
15894169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933100 15894169 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Książąt Pomorskich.Niski blok bez windy z wielkiej płyty z lat 80tych.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze (z czterech). Na powierzchnię 59,5m2 składają się:- słoneczny salo...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (7 983 zł/m2)

3
1
59.5 m2
1981
15893688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916078 15893688 Mieszkanie z dużym balkonem z pięknymi widokami, położone w zadbanym wysokim bloku na Os. Słonecznym.Lokal do remontu, co daje wielkie możliwości aranżacyjne - możliwość wyremontowania wg swojego wymarzonego standardu!ATUTY MIESZKANIA:-duże pomieszcz...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (8 061 zł/m2)

2
1
49 m2
1977
15850709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27005186 15850709 Działki budowlane z warunkami zabudowy – Charzyno, okolice KołobrzeguNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Charzyno w gminie Siemyśl, zaledwie kilkanaście minut od Kołobrzegu i Morza Bałtyckiego.Nieruchomości znajdują się w...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

170 080 PLN (107 zł/m2)

-
-
1597 m2
-
15894168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933069 15894168 Oferujemy do sprzedaży Garaż Murowany z kanałem o powierzchni 16m2, mieszczący się w Policach przy ul. Odrzańskiej.Wybudowany z cegły, doprowadzone zasilanie elektryczne, przy garażu polbruk.Brama garażowa dwuskrzydłowa WIŚNIOWSKI.Garaż posiada księg...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

100 000 PLN (6 250 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych.ATUTY MIESZKANIA...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006