• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 943

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (13 478 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Czynsz wynosi 400z...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (11 073 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980
15826971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26626850 15826971 Lokal na wynajem – Osów, Szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m², położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje kuch...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
2000
15636940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22974907 15636940 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Prowizję kupującego pokrywa sprzedający.Polecam do zakupu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej.Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym osiedlu w dzielnicy...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
2
86.44 m2
2017
15873369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27516127 15873369 Do sprzedaży działka o powierzchni 3069 m² z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona jest w malowniczej i spokojnej okolicy, na terenie objętym programem Natura 2000, w otoczeniu nowej zabudowy. W 2024 roku zostały wydane warunki zabudowy....

Grzepnica (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

800 000 PLN

-
-
3069 m2
-
15890354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875843 15890354 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1100 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000