• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 935

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15704487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24265752 15704487 Przedmiotem sprzedaży jest domek rekreacyjny z możliwością mieszkania całorocznego, znajdujący się tuż przy linii brzegowej (ok.300-400m) w uroczej, małej miejscowości Kopice, koło Stepnicy. Nieruchomość posiada piękny widok na Zalew Szczeciński oraz...

Kopice (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

450 000 PLN (5 267 zł/m2)

3
1
85.44 m2
2020
15882605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671253 15882605 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe na Mierzynie 52 m² ul. TopolowaNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w spokojnej części Mierzyna przy ul. Topolowej. Lokal znajduje się na poddaszu kameralnego budynku i d...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

349 000 PLN (6 712 zł/m2)

3
-
52 m2
2000
15449795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18816098 15449795 Lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej prestiżowej ulicy o dużym natężeniu ruchu, w ścisłym Centrum Szczecina.Na ofertę sprzedaży składają się dwa lokale o łącznej powierzchni 240m2 z odrębnymi księgami wieczystymi. ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

8
-
240 m2
1930
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15877794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Działka inwestycyjna. 27578934 15877794 Na sprzedaż działka inwestycyjna objęta MPZP z przeznaczeniem na miejsce obsługi podróżnych t.j. jezdnie manewrowe, urządzenia wypoczynkowe, stacje paliw, stanowiska obsługi pojazdów, obiekty gastronomiczno-handlowe, informacji turystycznej, obiekty ...

Turowo (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

200 000 PLN

-
-
10501 m2
-
15807149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26363071 15807149 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Turzyn, uczeln...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 573 zł/m2)

2
1
47.53 m2
1920