• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 961

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15875142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525576 15875142 Działki budowlane w bardzo dobrej lokalizacji, łączącej wygodę dojazdu z potencjałem spokojnego zamieszkania. W pobliżu znajduje się stacja PKP, co zapewnia szybkie połączenie z okolicznymi miejscowościami.Pozostało już tylko 8 z 9 działek!Działki po...

Mieszkowice (Zachodniopomorskie, gm. Mieszkowice)

49 560 PLN

-
-
826 m2
-
15868128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27365588 15868128 Kołobrzeg Mazowiecka 38 2 pokoje Parametry nieruchomości:Metraż: 41,87 m²Układ: 2 pokojePiętro: 2Rok budowy: 1992Parking: miejsce za bramą w cenieCzynsz: 860 zł na 4 osobyDlaczego ten układ działa na rynku?2 pokoje przy tym metrażu to dziś jeden z ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (9 732 zł/m2)

2
1
41 m2
1992
15850709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27005186 15850709 Działki budowlane z warunkami zabudowy – Charzyno, okolice KołobrzeguNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Charzyno w gminie Siemyśl, zaledwie kilkanaście minut od Kołobrzegu i Morza Bałtyckiego.Nieruchomości znajdują się w...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

170 080 PLN (107 zł/m2)

-
-
1597 m2
-
15875966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526064 15875966 Jeszcze niedawno był pełen wybór, dziś sytuacja wygląda już dużo bardziej dynamicznie — zostały tylko trzy działki, a zainteresowanie nie słabnie. Kto się waha, ten może wkrótce oglądać tylko ogłoszenie archiwalne. Lokalizacja robi swoje: zaledwie 1 ...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

109 000 PLN

-
-
1268 m2
-
15849609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26976150 15849609 Szukasz przestrzeni pod własny biznes, agroturystykę, a może podział na mniejsze parcele? Ta oferta łączy ogromny metraż z doskonałą ceną!​ Lokalizacja:​Miejscowość: Siemyśl (powiat kołobrzeski).​Odległość: Tylko 20 km od Kołobrzegu i nadmorskich pla...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

170 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
8000 m2
-