• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 957

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15895526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962239 15895526 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15895451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962238 15895451 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2018
15895601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962240 15895601 Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Platany przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu. To propozycja dla osób ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

839 000 PLN (16 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15895315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne, przytulne mieszkanie na start 27961972 15895315 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego na 3. piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Staffa. Mieszkanie wyróżnia się praktycznym układem po...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (8 719 zł/m2)

2
1
32 m2
1973
15895314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym 27961969 15895314 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie. To propozycja dla osób poszukujących mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem pomi...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15895298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961779 15895298 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 2 piwnice, 55m², PogodnoSpółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dostępne również dla osób spoza UE!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 2 piętrze, w jednej z najbardzie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
1989