• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 907

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15731883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796912 15731883 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15889996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27866769 15889996 Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na spokojnym podmiejskim osiedlu.W skład mieszkania wchodzą :- salon z wyjściem na zadaszony taras i ogród od strony południowej,- aneks kuchenny oddzielony od salonu ścianą,- dwie syp...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (11 180 zł/m2)

3
1
80.41 m2
2011
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny , segment bliźniaka o pow 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na pięknej, zagospodarowanej dz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

7
5
250 m2
2004
15861361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Dom po remoncie, blisko jeziora. 27204356 15861361 Dom po remoncie blisko jezior i lasówNieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 103,75 m². Do nieruchomości należą również pomieszczenia gospodarcze o łącznej pow. 45,90 m². Całość mieś...

Stepień (Zachodniopomorskie, gm. Biały Bór)

545 000 PLN (5 291 zł/m2)

4
2
103 m2
1935
15883125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673528 15883125 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.4 pokojowe rozkładowe mieszkanie z ekspozycja na dwie strony świata wschód od strony trzech sypialni, zachód od strony salonu i kuchni zlokalizowane na PARTERZE niskiego bloku z lat 80-tych.Na powierzchnię ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 845 zł/m2)

4
2
81.4 m2
1985