• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 920

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15851953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022987 15851953 Sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony i umeblowany. Znajduje się na 3 piętrze.W obiek...

Kołobrzeg (Port) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 479 000 PLN (39 984 zł/m2)

3
-
62 m2
2007
15883003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673204 15883003 Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m², usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m²Łazienka - ok. 3.7 m²Przejście - ok. 2.1 m²Piwnica - ok. 4m²MEDIA I OPŁATY:Czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (10 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1910
15883485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675141 15883485 Na sprzedaż lokal użytkowy położony w atrakcyjnej części Szczecina , przy Alei Wojska Polskiego .Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i stanowi doskonałą propozycję zarówno pod działalność gospodarczą , jak i adaptację na cele mieszkalne.Lokal po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

325 000 PLN (9 207 zł/m2)

2
-
35.3 m2
2000
15887726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27791772 15887726 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Mazowieckiej w Kołobrzegu, Zamoście.Funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni niespełna 39 m², położone na wysokim parterze budynku z cegły z 1900 roku.Mieszkanie zostało ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

435 000 PLN (11 281 zł/m2)

1
1
38.56 m2
1900
15888060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27801780 15888060 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania – całe wyposażenie pozostaje w cenie. Lok...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 900 PLN (13 969 zł/m2)

2
1
35.07 m2
1956
15723337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24631919 15723337 Działka Budowlana w urokliwej Wisełce!Atrakcyjna działka budowlana nad morzem w urokliwej miejscowości Wisełka, w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego.Miejscowość oddalona 10 km od obleganego nadmorskiego kurortu Międzyzdroje w kierunku Międzywodzi...

Wisełka (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

550 000 PLN

-
-
936 m2
-