• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 951

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15896233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27973489 15896233 *********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.Kupując z...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (7 438 zł/m2)

1
-
336 m2
1980
15826477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626836 15826477 Na sprzedaż działka o powierzchni 1146 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, znajdująca się w Grzędzicach.Do działki doprowadzone media: prąd i woda. Wydane warunki zabudowy:- budynek jednokondygnacyjny wolnostojący z możliwością adaptacji poddasza użytk...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN

-
-
1146 m2
-
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15896232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973492 15896232 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1980
15883537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675226 15883537 Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 390 m2, położonej na ROD Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem Za Sterem).Działka zabudowana nowym domem z antresolą o powierzchni ok. 35 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchenn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15797924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26159209 15797924 Polecam zadbane, czteropokojowe mieszkanie położone na popularnym osiedlu Bukowym.Okna na dwie strony świata, balkony od południa – piękny widok i dużo światła przez cały dzień.✔ mieszkanie bez konieczności remontu ✔ łazienka i WC osobno✔ czynsz ok. ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (8 466 zł/m2)

4
1
81.5 m2
1980