• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 941

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrodem z oczkie...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

998 000 PLN (7 393 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15860896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27187418 15860896 3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na TWOJĄ inwestycję!!!Główne atuty nieruchomości:- DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA, DOBRZE SKOMUNIKOWANA Z POZOSTAŁĄ CZEŚCIĄ MIASTA- CISZA I SPOKÓJ - OSIEDLE...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 140 000 PLN (16 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15651095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23329963 15651095 Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! GARAŻ W CENIEGłówne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI Z WIDOKIEM NA LAS• BALKON O POW. 13,7 m2• DO PLAŻY ZALEDWIE 300 M• MIESZ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 472 500 PLN (18 179 zł/m2)

3
1
81 m2
2021
15861218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27198613 15861218 Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300 metrów od plaży w Dzielnicy Zachodniej Kołobrzegu.Ten wyjątkowy, nowoczesn...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

998 000 PLN (13 307 zł/m2)

3
1
75 m2
2017
15537905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20769635 15537905 Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie, z dużym balkonem o pow. 6,60 m2, położony jedynie 300 metrów od morza...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (15 556 zł/m2)

1
1
27 m2
2020
15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950