• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 939

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15764468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25449316 15764468 Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ.Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim.Na powierzchnię użytkową 153,60 m2 składają się:PARTER:- salon z ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
-
153.6 m2
2025
15888681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27820115 15888681 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu z charakterem, nietuzinkową i wyróżniającą się bryłą. Parametry nieruchomości:✔ Powierzchnia całkowita: 229,20 m²✔ Powierzchnia użytkowa: 197,20 m²✔ Działka: 588 m²ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: przestronny s...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 199 000 PLN (5 231 zł/m2)

5
2
229.2 m2
2000
15886860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769983 15886860 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone WARSZEWO !Łączna powierzchnia: 74,08 m2 2 poziomy Gotowe do zamieszkania!Lokalizacja: Szczecin, Warszewo, ul. SzwedzkaPiętro: 22 Rok budowy: 2004Przemyślany układ: Poziom I (52,74 m2 - powierzchnia mi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

829 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
2
74.08 m2
2004
15355534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16681609 15355534 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022
15890155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27873402 15890155 Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu Police, Osiedle Dąbrówka I 61,76 m²Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie o dużej powierzchni 61,76 m² na 2. piętrze w niskim bloku— to idealn...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

379 000 PLN (6 137 zł/m2)

3
1
61.76 m2
1935