• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 960

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15562663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21380749 15562663 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem, usytuowany w malowniczym zakątku Dobrej, bezpośrednio przy ścianie lasu. Nieruchomość położona jest na bardzo dużej działce, o łącznym metrażu około 4300 m2. Dom został wybudowany w 2008 roku z proje...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 500 000 PLN (13 706 zł/m2)

4
1
182.4 m2
2008
15883452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675180 15883452 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu Wałów Chrobrego !!!Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

590 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
68.24 m2
1930
15894283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27938312 15894283 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),urządzone i wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku.Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Królewicza Kazimierza ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

415 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
45.8 m2
1982
15882902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673271 15882902 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Pilchowie (gmina Police) przy ulicy Szczecińskiej położoną na dużej działce o powierzchni 1627m2.Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze łączącej Szczecińskie dzielnice - Osów, Pogodno, Głębok...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 000 000 PLN (6 061 zł/m2)

5
-
165 m2
1973
15886418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27757058 15886418 Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy. Na powierzchni ok 59 m2 znajdują się: dwa pokoje o pow. ok. 18 i 15m2, kuchnia o pow. ok 17m2, łazienka z wc i przedpokój. Z przedpokoju jest wejście do pokoju, kuchni i łazienki. ...

Dębno (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

325 000 PLN (5 527 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1930
15882623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671271 15882623 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1936