• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 940

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15882712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673168 15882712 Na sprzedaż bliźniak o pow. 101 m2 w Dołujach na działce o powierzchni ok. 220 m2 .Dom sprzedawany jako lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym. Inwestycja składa się z 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Na powierzchnię użytkową domu składaj...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

870 000 PLN (8 610 zł/m2)

4
2
101.05 m2
2026
15812934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26549443 15812934 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina – obok Galaxy i Hanzy 460 000 złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok CH Galaxy i Hanza Tower. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z ogr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (10 372 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1962
15791353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25989884 15791353 Oferuję mieszkanie do sprzedaży w kamienicy w ścisłym centrum - okolice Kaskady idealnie nadające się na gabinety, biura, a także dla rodziny. Doskonała lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości. • Powierzchnia: 105 metrów kwadratowych • Lic...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

800 000 PLN (7 619 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum Szcz...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15824586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26622606 15824586 WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWANa sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukają...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

559 000 PLN (4 290 zł/m2)

4
1
130.3 m2
1930
15770969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567461 15770969 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący z 2019 r. posadowiony na dużej działce, położony w cichej części szczecińskiej dzielnicy Krzekowo. W odległości ok. 200 m Skwer Misia Wojtka.Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 2-pokojowe z dopłatą!NIERUC...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 999 PLN (13 818 zł/m2)

6
2
144.74 m2
2019