• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 916

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15889710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż - NOWA KOMFORTOWA INWESTYCJA KOŁOBRZEG CENTRUM 27859007 15889710 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek.Mieszka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 200 000 PLN (14 916 zł/m2)

4
2
80.45 m2
2026
15832976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707590 15832976 Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój.Ten apartament w Sunset Resort w Grzybowie jest dokładnie taki.Położony przy ul. Nadmorskiej 100A, na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, oferuje idealne połączenie nadmorskiego klimat...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

575 000 PLN (14 744 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
13287112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1577124 13287112 Działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową o powierzchniach od 1003m2 do 1175m2 i jedna 3139m2 w w cenie po 100złm2 w Miłowie koło Stepnicy. Działki są płaskie, nie zadrzewione, nie ogrodzone. W drodze są media- woda i prąd. Z kompleksu d...

Miłowo (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

114 000 PLN

-
-
1175 m2
-
15005678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6634051 15005678 Mieszkanie przytulne 2 pokojowe z balkonem położone w cichej ,pełnej zieleni okolicy. W pobliżu piękne jezioro i lasy. W cenie mieszkania piwnica o pow. ok. 14 m2 własna, garaż murowany własny ( położony w pobliżu budynku), też w pobliżu ogródek ,...

Bierzwnik (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

165 000 PLN (3 073 zł/m2)

2
1
53.7 m2
1980
15885829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27742956 15885829 Niczonów - Rezydencja prywatna z własną stajnią w otoczeniu naturyW dyskretnej lokalizacji, pośród zielonych terenów i rozległych krajobrazów, znajduje się wyjątkowa posiadłość z prywatnym laskiem, o charakterze rezydencji stworzonej dla osób poszuku...

Niczonów (Zachodniopomorskie, gm. Karnice)

2 100 000 PLN (7 381 zł/m2)

6
3
284.5 m2
2000
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930