• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 950

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15850709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27005186 15850709 Działki budowlane z warunkami zabudowy – Charzyno, okolice KołobrzeguNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Charzyno w gminie Siemyśl, zaledwie kilkanaście minut od Kołobrzegu i Morza Bałtyckiego.Nieruchomości znajdują się w...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

170 080 PLN (107 zł/m2)

-
-
1597 m2
-
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15174590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11697420 15174590 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne na siedzibę firmy . Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności. W budynku mieści się wiele firm oraz mieszkania prywatne.Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15850659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27003376 15850659 Na sprzedaż działka budowlana nr 25752 położona w spokojnej i zielonej miejscowości Siemyśl, zaledwie 17 km od Kołobrzegu i nadmorskich miejscowości. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć szybki dostęp do...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

159 000 PLN (148 zł/m2)

-
-
1073 m2
-
15853963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065294 15853963 Są miejsca, które kupuje się sercem.I są takie, które dodatkowo pracują na Ciebie.Ten 40-metrowy lokal w obiekcie Hexagon w Grzybowie to idealna przestrzeń na wakacyjny drugi dom nad morzem albo gotową inwestycję pod wynajem sezonowy — zaledwie kilka...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

535 000 PLN (13 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1999
14830244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 30113 14830244 Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo urokliwą działkę dla osób szukających swojego miejsca na ziemi wśród przyrody . Działka jest położona z dala od zgiełku, a jednocześnie w pobliżu innych zabudowań . Pięknie otoczona drzewami ! Na niewielkiej częśc...

Małe Węgorzynko (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

550 000 PLN

-
-
16476 m2
-