• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 953

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15882743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673257 15882743 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,11 m² (plus około 6m² dzierżawione od zarządcy), położone na zielonym i dobrze skomunikowanym osiedlu Majowym w Szczecinie. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szukających przestrzeni ...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (9 967 zł/m2)

3
1
63.11 m2
1985
15622222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22642020 15622222 Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznejo pow. 57,10 m2 położone na II piętrze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe a dzięki dwustronnemu układowi okien przyjemne i funkcjonalne w użytkowaniu...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2003
15824838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635623 15824838 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 mNa sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze w budynku czteropiętrowym, niskiej zabudowy przy ul. Czarnieckieg...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
45 m2
1990
15313371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15520368 15313371 Kołobrzeg na sprzedaż dom wolno stojący, który może być przeznaczony dla dużej rodziny wielopokoleniowej, jak również może być potraktowany jako inwestycja.Górne mieszkanie z osobnym wejściem może posłużyć także jako duży apartament na wynajem generu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 880 000 PLN (4 178 zł/m2)

8
4
450 m2
2000
15882812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673412 15882812 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.Mieszkanie zostało wyremontowane w wysokim standardzi...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 148 zł/m2)

3
1
45.23 m2
1930
15883087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673670 15883087 Wyjątkowa oferta mieszkania w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania.W skład mieszkania wchodzą : trzy pokoje 181310 m2 z największego wyjście na balkon, niezależna kuchnia 8m2, łazienka z wc 4 m2, przedpokój oraz do...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (11 901 zł/m2)

3
-
60.5 m2
1960