• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 953

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15799298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184979 15799298 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:B...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (4 579 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15799297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184978 15799297 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja: ...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (4 579 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15886110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27748257 15886110 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta.Lokalizacja i okolica:Dlaczego Łękno to strzał w dziesiątkę? Łękno to je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

380 000 PLN (9 022 zł/m2)

2
1
42.12 m2
1960
15799291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184966 15799291 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:Białuń, ul. Prz...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

829 000 PLN (5 582 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15894084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922896 15894084 Bardzo ładnie zaaranżowane, przestronne, nowocześnie urządzone, wygodne 4 - pokojowe mieszkanie po remoncie, umeblowane nowymi meblami i wyposażone w sprzęt AGD, z dużym balkonem, pozwalającym nam poranną kawę, z widokiem na pobliskie jeziorko i d...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (10 220 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1980
15895239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961046 15895239 Atrakcyjne rozkładowe mieszkanie z balkonem położone w Łubowie przy ul. Zielonej. Mieszkanie składa się z czterech przestronnych i jasnych pokoi, które zapewniają mnóstwo naturalnego światła słonecznego przez cały dzień. Dodatkowe pomieszczenia to ku...

Łubowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

259 000 PLN (3 597 zł/m2)

4
1
72 m2
1978