• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 956

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15561428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21350280 15561428 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno. To idealne miejsce na wypoczynek, inwestycję pod wynajem lub j...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15881505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27634845 15881505 REZERWACJANa sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o pow. użytkowej ok. 147,5 m2, położony w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 491 m, co zapewnia więcej przestr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

813 000 PLN (5 531 zł/m2)

5
1
147 m2
1984
15822119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634920 15822119 Na sprzedaż świetne dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą !To urokliwe mieszkanie znajduje się na lubianym koszalińskim osiedlu - Przylesiu.Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze, co daje nam możliwość podziwiania pięknych widoków na panoramę mia...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15862825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27231520 15862825 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Spółdzielczej.Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie, co zapewnia wygodę, pryw...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

289 000 PLN (6 721 zł/m2)

2
-
43 m2
1960
15883037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673568 15883037 Elegancki dom w zabudowie szeregowej Mierzyn gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Mierzynie. Nieruchomość wybudowana w 1995 roku, gruntownie wyremontowana w 2016 roku...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
2
120 m2
1995
15888193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806497 15888193 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie.W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia z balkonem typu francuskiego - oddzielna kuchnia - łazienka z W...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (50 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1970