• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 949

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15797822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26155826 15797822 Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo, w pobliżu Bazyliki, ratusza, Muzeum Oręża Polskiego oraz rzeki Parsęty....

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

449 000 PLN (8 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15877292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27564143 15877292 Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, zlokalizowane przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, co czyni ją idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie ciszę i brak sąsiadów nad głową.Mieszkanie char...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

239 000 PLN (5 432 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15877005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560267 15877005 Oferuję na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z garażem w miejscowości Białowąs.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanego bloku. Wnętrze jest jasne, przestronne i co najważniejsze nie wymaga żadnych nakładów finansowych...

Białowąs (Zachodniopomorskie, gm. Barwice)

145 000 PLN (3 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15797466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26146397 15797466 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m², znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3 piętro, winda w budynku, W CENIE miejsce w hali garażowej i pojemna komórka. Mi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

3
1
53 m2
2024
15854212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071842 15854212 Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim !!!GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO MORZA W TURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI - OK.1200 M - GOTOWY BIZNES DO PRZEJĘCIA Z BAZĄ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 450 000 PLN (13 611 zł/m2)

12
7
180 m2
2020
15667298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23597216 15667298 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i malowniczej części Szczecinka. Dom o powierzchni użytkowej 134,41 m² został starannie zaprojektowany, by zapewniać wygodę i funkcjonalność dla całe...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 290 000 PLN (9 627 zł/m2)

5
2
134 m2
2012