• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 953

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15896065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966276 15896065 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej części Szczecina – ul. Gorkiego Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć szybki dostęp do centrum – ta oferta jest dla Ciebie. Najważ...

Szczecin (Łękno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

510 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
51 m2
1943
15894439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27942619 15894439 Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń + piwnica, do tego przynależna jest piękna widokowa działka o...

Ostrowice (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

295 000 PLN (1 756 zł/m2)

2
-
168 m2
1925
15894469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27942781 15894469 Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń + piwnica, do tego przynależna jest piękna widokowa działka o...

Ostrowice (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

295 000 PLN (1 756 zł/m2)

2
-
168 m2
1925
15894706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948184 15894706 Są mieszkania, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, do których chce się wracać po spacerze nad morzem, zamknąć drzwi i poczuć własny rytm. Ten apartament na osiedlu Nova Baltica łączy nowoczesny standard, prywatny ogród i lokalizację blisko centr...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (14 737 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15883014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673239 15883014 Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, syp...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (66 zł/m2)

2
1
34.32 m2
2025
15896042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966025 15896042 Oferta sprzedaży przestronnego, dwupokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 58,9 m2, w skład którego wchodzą:- pokój dzienny- sypialnia- kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD- łazienka z prysznicem i WC- przedpokójDodatkowo do mies...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (9 660 zł/m2)

2
1
58.9 m2
1960