• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 965

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15863311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27242347 15863311 Kołobrzeg ul. Portowa — 2 pokoje, balkon, 1 piętro kilka minut do plażySą miejsca, które kupuje się rozsądkiem…i są takie, które kupuje się sercem.To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii.Wyobraź sobie poranek — otwierasz balkon, czujesz śwież...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (14 225 zł/m2)

2
-
40 m2
2001
15877398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27569583 15877398 Diva SPA 4★ 36 m² na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży. Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na Booking.com.Są miejsca, do których wraca się co roku.Kołobrzeg – szczególnie jego...

499 000 PLN (13 861 zł/m2)

1
1
36 m2
2009
15875372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525555 15875372 Działka o powierzchni 1 906 m² w Dębnie to miejsce, gdzie plany w końcu przestają być tylko szkicem na kartce i zaczynają mieć realne fundamenty – dosłownie. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną, w...

Dębno (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

209 999 PLN

-
-
1906 m2
-
15868164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27366924 15868164 Jeśli chcesz mieszkania, w którym od razu czujesz spokój i porządek, to ta oferta jest dla Ciebie. Dostajesz jasne wnętrze, przemyślany układ, balkon i komfort ostatniego piętra — bez konieczności startowania od remontu.Kołobrzeg – ul. Świętego Macie...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

479 000 PLN (11 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2006
15875530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526170 15875530 Nowy bliźniak w stanie deweloperskim – świeży, pachnący i jeszcze pełen możliwości, zanim ktoś zdąży zamieni go w „tu kiedyś będzie porządek”. Powierzchnia 122,51 m² daje wystarczająco dużo miejsca, żeby spokojnie rozłożyć życie na etapy: planowanie,...

Oborzany (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

687 000 PLN (5 608 zł/m2)

4
1
122.51 m2
2025
15867989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360484 15867989 Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard – ul. Lutyków.Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.Projekt ARCHON Jabłonki 4, wybudowany w technologii szkiele...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 198 000 PLN (8 437 zł/m2)

5
1
142 m2
2019