• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 945

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15607107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22353743 15607107 Dom wolnostojący, położony przy jednej z cichych uliczek na spokojnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 936 m2, teren całkowicie ogrodzony, na działce drzewa owocowe (jabłonki, grusze, czereśnie). Droga dojazdowa utw...

Podańsko (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

1 299 000 PLN (8 873 zł/m2)

4
2
146.4 m2
2012
15795194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26090793 15795194 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Twoje miejsce nad morzem!Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu w pobliżu malowniczej nadmorskiej miejscowości Gąski!Prezentujem...

Śmiechów (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

115 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15702727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24238904 15702727 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca!Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 1,54 ha, położona w miejscowości Kolonia Radowo Małe (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość idealna dla osób ...

Radowo Małe (Zachodniopomorskie, gm. Radowo Małe)

119 000 PLN

-
-
15400 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15792519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26020053 15792519 Działka rolna o powierzchni 8,34 ha w obrębie Stare Węgorzynko gm. Węgorzyno. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary RIV -7,18 ha, ŁIV -0,16 ha, LSVI- 1ha. Dojazd drogą asfaltową, uzbrojenia brak, przy jednej granicy działki...

Stare Węgorzynko (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

308 580 PLN

-
-
83400 m2
-