• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 960

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15131116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10547423 15131116 Dom o charakterze usługowo-mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej z 2014r. połączony z sąsiadem tylko ścianą garażu położony na Warszewie w miejscu dobrze widocznym z ulicy. Działka pow.702m2; Garaż pow.16,12m2. Powierzchnia użytkowa 163.9 m2; całkowita...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
-
199 m2
2014
15894232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933707 15894232 Oferuję na sprzedaż elegancki, świeżo wykończony apartament 2-pokojowy w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku w Kołobrzegu. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem premium lub inwestycję nad morzem.Główne atuty nieruchomości:- NOW...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15883415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675101 15883415 Dom w zabudowie bliźniaczej z 2014r. położony na Warszewie w miejscu dobrze skomunikowanym.Działka pow.702m2. Powierzchnia użytkowa domu 163.9 m2; całkowita 198.7 m2. Garaż pow.16,12m2.Parter - częściowo powierzchnia usługowa. Piętro - powierzchnia m...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
1
199 m2
2014
15894231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933706 15894231 Na sprzedaż 3-pokojowe zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum miasta, położone w odległości jedynie 1,3 km od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i wyjątkowo słoneczne dwustronne mieszkanie własnościowe o ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

489 000 PLN (8 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15721984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24610671 15721984 Prezentujemy dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 120mkw położony w niewielkiej miejscowości Gogolice (gmina Trzcińsko Zdrój, powiat Gryfiński). Nieruchomość została gruntownie wyremontowana w latach 2015-2019, włącznie z wymianą podmurówki, ociep...

Gogolice (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

660 000 PLN (5 500 zł/m2)

6
2
120 m2
1930
15883309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674859 15883309 IDEALNE DLA: PARY, INWESTORA (POD WYNAJEM), MIŁOŚNIKA ŻEGLARSTWA (MARINA) Okolice Gocławia w Szczecinie – szczególnie rejon mariny – to jedno z najbardziej klimatycznych, a jednocześnie wciąż niedocenionych miejsc z potencjałem w mieście. Połączenie...

Szczecin (Gocław) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (9 635 zł/m2)

2
4
41.41 m2
1910