• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15882816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673418 15882816 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1058m2 w miejscowości Karwowo. W urokliwej wsi nieopodal Warzymic z piękną panoramą Szczecina otoczona zielenią i polami. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na zabudow...

Karwowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

440 000 PLN

-
-
1157 m2
-
15893217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27904205 15893217 CENTRUM TANOWA Oferuję do sprzedaży działkę pod budowę wymarzonego domu, położoną z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie z doskonałym dojazdem do Szczecina oraz Polic. Dojazd pod samą działkę drogą asfaltową. Sąsiednie działki zabudowaneTanowo t...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

350 000 PLN

-
-
870 m2
-
15893218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27904207 15893218 SUPER LOKALIZACJARozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze ocieplonego bloku. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone i malowane. W kuchni na podłodze terakota , ściany gładzone i malowane z paskiem glazury. W przedpokoju na podł...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

469 000 PLN (7 583 zł/m2)

3
-
61.85 m2
1985
15776109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25694776 15776109 Działka o powierzchni 2.434 m2 położona w odległości ok. 150 m od jeziora Marianowskiego.17 km do Stargardu, 60 km do SzczecinaDla terenu na którym leży działka nie ma planu zagospodarowania przestrzennego, ale w sąsiedztwie są działki zabudowane za...

Wiechowo (Zachodniopomorskie, gm. Marianowo)

275 000 PLN

-
-
2434 m2
-
15841748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27055637 15841748 Aukcja (licytacja) w dniu 9 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Gryficach, woj. zachodniopomorskie – działka nr 1129 o pow. 1,1719 ha. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (lic...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

269 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
11719 m2
-
15841747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27055635 15841747 Aukcja (licytacja) w dniu 9 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Gryficach, woj. zachodniopomorskie – działka nr 1122 o pow. 1,8445 ha. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (lic...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

423 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
18445 m2
-