• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 951

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15828558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26594506 15828558 Krajnik Dolny to niewielka ale prężnie działająca miejscowość, gdzie znajduje się przejście graniczne Krajnik Dolny - Schwedt Oder. Obiekt będący przedmiotem sprzedaży wybudowano 10 lat temu. Jest to restauracja z pokojami gościnnymi na górze. Dosko...

Krajnik Dolny (Zachodniopomorskie, gm. Chojna)

5 000 000 PLN (15 904 zł/m2)

1
-
314.38 m2
2016
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny , segment bliźniaka o pow 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na pięknej, zagospodarowanej dz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

7
5
250 m2
2004
15886750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27766430 15886750 Dom pod lasem położony w Pucicach przy ul Lipowej. Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu o powierzchni całkowitej ok 100 m2 ( użytkowej 76,68 m2). Dom wymaga kapitalnego remontu. Na parterze jest salon z wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia, łazie...

Pucice (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

269 000 PLN (2 690 zł/m2)

3
1
100 m2
1930
15883473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675117 15883473 NOWA CENA! Skorzystaj jeszcze dzisiaj!Poznaj naszą najnowszą ofertę mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w Przecławiu, gm. Kołbaskowo, pow. policki.Dane mieszkania:rok budowy: 2025ilość pięter: 4 (5 kondygnacji)winda: TAKpołożenie mieszkan...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

534 000 PLN (12 231 zł/m2)

2
1
43.66 m2
2025
15868093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27364473 15868093 Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi.Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działce – idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, naturę i nowoczes...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

380 000 PLN

-
-
1430 m2
-