• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 933

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
14937888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5127317 14937888 REZERWACJADo wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku stanowiącym uczęszczany ciąg pieszy prowadzący z centrum miasta w kieru...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (115 zł/m2)

2
-
20 m2
-
15884020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27692045 15884020 Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)- Parter domu.W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń ,do tego przynależna jest piękna widokowa dział...

Ostrowice (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

295 000 PLN (1 756 zł/m2)

2
-
168 m2
1925
15884018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27692039 15884018 Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)- Parter domu.W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń ,do tego przynależna jest piękna widokowa dział...

Ostrowice (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

295 000 PLN (1 756 zł/m2)

2
-
168 m2
1925
15883698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675417 15883698 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,78 m², zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą (2017 rok), na osiedlu Polonia w Szczecinie.Lokal jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Sprzedawany z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 500 PLN (11 215 zł/m2)

2
1
50.78 m2
2017
15883102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673700 15883102 Lokalizacja: Szczecin, Bukowo Północ, ul. ModelarskaPowierzchnia: 35,87 m²Piętro: 1Liczba pokoi: 2Opis nieruchomości:Na sprzedaż oferujemy eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,87 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego bu...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (12 687 zł/m2)

2
1
35.47 m2
2025
15883647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675367 15883647 DANE PODSTAWOWE:- Lokalizacja: Mazurska (okolice Alei Papieża Jana Pawła II).- Powierzchnia użytkowa: 36,14 m2.- Układ funkcjonalny lokalu: 2 pokoje (w tym jeden pokój o wysokości 3,40m z antresolą) oraz kuchnia i łazienka (jako pomieszczenia przynal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

280 000 PLN (7 748 zł/m2)

2
1
36.14 m2
1910