• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 956

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15894900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27950625 15894900 Do sprzedania parterowy dom Daktyl (projekt WOF1023) na dużej, ładnej działce 3000 m² w Koniewie koło Wolina.Dom jest w stanie surowym otwartym: ściany murowane postawione, stropy zrobione, dach pokryty. Bryła jest już zamknięta od góry, gotowa do da...

Koniewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

600 000 PLN (4 648 zł/m2)

4
1
129.1 m2
2026
15895938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963306 15895938 Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie przy ul Tenisowej w budynku z windą z 2020 roku !!!Lokal jest jasny, przestronny i gotowy do zamieszkania, składa się z : salonu z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc, balkonu oraz pomieszczenia gospo...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

760 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15448171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18786066 15448171 Na sprzedaż piękna działka o wymiarach prostokąta i powierzchni 1200 m², położona na malowniczym wzniesieniu z zachwycającym widokiem na jezioro Dąbie. To wymarzone miejsce dla osób pragnących zbliżyć się do natury oraz ceniących sobie ciszę i spokój...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15896006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko morza, osiedle zamknięte 27964996 15896006 Mieszkanie blisko Morza - z balkonem - Osiedle Bałtyk, osiedle zamknięte - GrzybowoTylko u nas! Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie, położone na prestiżowym osiedlu Bałtyk, w odległości zaledwie 800 m w linii ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

428 000 PLN (11 568 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15877232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27563267 15877232 Do wynajęcia hala magazynowo–produkcyjna – 200 m² , Szczecin – dobra lokalizacja logistyczna. Na wynajem hala 200m2 w funkcjonalnym obiekcie magazynowo–produkcyjnym, zlokalizowana na ogrodzonym i utwardzonym terenie. Nieruchomość zapewnia wygodne wa...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
1960
15873217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27513923 15873217 Na sprzedaż – działka nad Jeziorem Borzymskim gmina Gryfino 3003 m² Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m², położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Borzymskim, w gminie Gryfino. To miejsce, które łączy ciszę, naturę i ogromny poten...

Borzym (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

539 000 PLN

-
-
3003 m2
-