• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 939

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15876067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27529631 15876067 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15682605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23880927 15682605 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2023
15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15764468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25449316 15764468 Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ.Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim.Na powierzchnię użytkową 153,60 m2 składają się:PARTER:- salon z ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
-
153.6 m2
2025
15388426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17435954 15388426 Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie!Jeśli cenisz sobie:- Dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne)- Brak problemów z parkowaniem (przynależne miejsca parkingowe do lokali)- Mieszkanie w...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

839 000 PLN (7 156 zł/m2)

5
-
117.25 m2
2026