• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 935

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 782 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15886565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761991 15886565 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem -61,11m2, stan idealny, budynek z recepcją Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,11m2, położone w zadbanym budynku z recepcją. Nieruchomość wyróżnia się przemy...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (12 748 zł/m2)

3
-
61.11 m2
2009
15883855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27680353 15883855 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego bloku(3 piętrowego). Do mieszkania przynależy balkon z wyjątkowym w...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

519 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
1
45.92 m2
2007
15883341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674892 15883341 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego kameralnego budynku oddanego do użytku w 2024 roku. Na powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (13 511 zł/m2)

3
1
45.89 m2
2024
15883047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673588 15883047 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.Na metraż 59 m...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (9 576 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15892353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898335 15892353 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (Osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m², zaś użytkowej 93,85 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

859 000 PLN (8 181 zł/m2)

5
2
105 m2
2020