• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 950

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (9 808 zł/m2)

2
1
52 m2
1992
15852846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27042357 15852846 Pinea Resort: Penthouse na szczycie luksusu. Pierwsza linia brzegowa.Inwestuj tam, gdzie horyzont łączy się z prestiżem. Przedstawiamy unikatowy apartament na ostatnim piętrze (VII) prestiżowego kompleksu Pinea Resort w Pobierowie. To propozycja dla ...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 655 000 PLN (36 919 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15847540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26919569 15847540 Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza!! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na zieleń, idealna opcja na Twoje wakacyjne mieszkanie lub inwestyc...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (16 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15856732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27104290 15856732 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w pobliżu morza, w miejscowości Sianożęty, w bardzo atrakcyjnej cenie, z miejscem postojowym, 2 komórkami lokatorskimi oraz dostępem do basenów! 500m do szerokiej, piaszczystej plaży.Szukasz miejsca, w którym odpoczy...

Sianożęty (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

539 000 PLN (14 184 zł/m2)

2
1
38 m2
2017
15869739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408000 15869739 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000