• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 914

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15889846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim Kołobrzeg Centrum 27862465 15889846 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek. Mieszkanie o powierzch...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 250 000 PLN (13 299 zł/m2)

3
2
93.99 m2
2026
15869156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402664 15869156 Oferuję Teren inwestycyjny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o powierzchni 1,8675 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski, 1,5 km od Morza Bałtyckiego!Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje si...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 000 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
18675 m2
-
15797292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140147 15797292 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 106 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Ni...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

751 500 PLN (242 zł/m2)

-
-
3106 m2
-
15797303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140144 15797303 Działka w drugiej linia brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 888 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w dr...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

344 700 PLN (388 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15797300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140142 15797300 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień PomorskiOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 000 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nie...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

729 000 PLN (243 zł/m2)

-
-
3000 m2
-