• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 940

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15876067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27529631 15876067 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15889677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27858455 15889677 Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 50,58 m2, składającego się z czterech pomieszczeń , dwóch toalet i pomieszczenia gospodarczego.Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy dostęp do ...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
50.58 m2
2014
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (11 996 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15889781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861262 15889781 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze bloku - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (10 867 zł/m2)

3
1
56.96 m2
1971
15889599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855442 15889599 Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie 2 pokojowe do odświeżenia, kuchnia do remontu, bardzo atrakcyjnie położone lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.Lokal...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 481 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1970
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980