• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15841797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798135 15841797 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15619036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22576338 15619036 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 45,3 m2, całkowitej o...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (12 340 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2009
15872727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500523 15872727 Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,6 m², położone na drugim piętrze w zadbanym budynku, przy ulicy Chełmińskiej- w spokojnej i estetycznej okolicy, z dogodnym dostępem do centrum Szczecinka.Lokal składa się z:przedpokoju,łazienki,sypia...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

175 000 PLN (5 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15785817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25894519 15785817 Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę. Budynek ogrodzony.Na powierzchnię 36,68m2 składa się pokój z ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 878 zł/m2)

1
1
36.68 m2
2024
15896006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko morza, osiedle zamknięte 27964996 15896006 Mieszkanie blisko Morza - z balkonem - Osiedle Bałtyk, osiedle zamknięte - GrzybowoTylko u nas! Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie, położone na prestiżowym osiedlu Bałtyk, w odległości zaledwie 800 m w linii ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

428 000 PLN (11 568 zł/m2)

2
1
37 m2
2008