• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 922

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15655752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23393773 15655752 Na sprzedaż wyjątkowe, jednopoziomowe mieszkanie o pow. 84,5 m² z oddzielnym garażem i dodatkowo miejscem postojowym zewnętrznym oraz balkonem w Kołobrzegu przy ul. Artyleryjskiej.Te 4 pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie znajduje się na 4...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

890 000 PLN (10 595 zł/m2)

3
2
84 m2
2021
15862010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27221063 15862010 Do wynajęcia hala produkcyjna z zapleczem biurowym i mieszkaniem w idealnym stanie technicznym. Jedyna tego typu nieruchomość w Bornem Sulinowie. Hala produkcyjno - magazynowa o pow. 545,5m2 z pełnym zapleczem biurowym i sanitarnym oraz mieszkaniem p...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

9 900 PLN (18 zł/m2)

11
-
545 m2
1970
15870744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27438445 15870744 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 27,57 m x 36,27 m, położona jest w cichej, spokojnej i pięknej okolicy na prz...

Gąskowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

59 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15866623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27321976 15866623 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Koszalinie INFORMUJE O OGŁOSZONEJ AUKCJI NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI położonej w Świdwinie ul. Kołobrzeska 9 ...

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

805 000 PLN (557 zł/m2)

11
-
1446 m2
-
15850541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998582 15850541 Burmistrz Barwic ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż: Pierwszy przetarg odbył się 16.12.2025 r. • Nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej numerem działki 5910 o pow. 0,15...

Barwice (Zachodniopomorskie, gm. Barwice)

92 500 PLN (210 zł/m2)

-
-
440 m2
-
15811330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26434989 15811330 Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,27 m2 w budynku wielorodzinnym nr 22A położonym w Łąkowie gm....

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

74 264 PLN (964 zł/m2)

3
-
77 m2
-