• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15759976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25347223 15759976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości klasy Premium. Nowoczesny, wykończony z najwyższą starannością apartamentowiec o powierzchni 60,43 m², zlokalizowany na parterze kameralnego, czterolokalowego budynku z 2022 roku, czeka na nowego wła...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

995 000 PLN (16 465 zł/m2)

3
1
60.43 m2
2022
15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15885271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721746 15885271 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Reda, Gumieńce w Szczecinie.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.Nieruchomość idealna dla osób ceniących dostęp do skle...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1980
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15883443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675162 15883443 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza.Mieszkanie:Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuche...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
-
42.3 m2
2000
15885125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27717745 15885125 Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2Główne atuty nieruchomości- PRZYDOMOWY OGRÓDEK- ORIENTACJA DWUSTRONNA- 12 KM OD KOŁOBRZEGU- GARAŻ NA POSESJI- DUŻY TARAS- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Nieruchomość składa się z- 4 pokoje- otwarta kuchnia z okn...

Dygowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

565 000 PLN (5 650 zł/m2)

4
1
100 m2
1989