• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 947

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15740140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947187 15740140 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.Na powierzchnię 44,87 m2 składają się:- dwa ustawne pokoje;- osobna kuchnia;- łazienka z oknem;- osobne WC;- przedpokój.Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.Do mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
44.87 m2
1920
15704487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24265752 15704487 Przedmiotem sprzedaży jest domek rekreacyjny z możliwością mieszkania całorocznego, znajdujący się tuż przy linii brzegowej (ok.300-400m) w uroczej, małej miejscowości Kopice, koło Stepnicy. Nieruchomość posiada piękny widok na Zalew Szczeciński oraz...

Kopice (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

450 000 PLN (5 267 zł/m2)

3
1
85.44 m2
2020
15887621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788323 15887621 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Budynek w całości po generalnym remoncie, zrobiona klatka schodowa. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budyn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (10 622 zł/m2)

2
-
52.25 m2
1930
15866372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319096 15866372 Nowa niższa cena!!Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w 2020 roku jest w doskonałym stanie, bardzo tani w u...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 140 000 PLN (10 364 zł/m2)

4
1
110 m2
2020
15824586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26622606 15824586 WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWANa sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukają...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

559 000 PLN (4 290 zł/m2)

4
1
130.3 m2
1930
15896867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27990971 15896867 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku na Niebuszewie.W skład mieszkania wchodzą:- salon;- sypialnia;- oddzielna kuchnia;- łazienka z wanną oraz WC;- pr...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 899 zł/m2)

2
-
45.36 m2
1930