• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 960

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15851800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020669 15851800 3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ 3 ustawne i jasne pokoje ✔...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1993
15647772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23241170 15647772 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i osobne WC już wykończone- w łazience ogrzewanie podłogowe- mieszkanie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
51.95 m2
1935
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15828743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599701 15828743 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (7 717 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15883048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673590 15883048 Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 1284 m², położona w malowniczej miejscowości Warnice, gmina Wierzbno, zaledwie 4min od plaży z pięknym pomostem nad jeziorem Miedwie.Na terenie nieruchomości znajduje się niewielki domek rekre...

Wierzbno (Zachodniopomorskie, gm. Warnice)

420 000 PLN

-
-
1284 m2
-
15851801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27020671 15851801 Mieszkanie z balkonem – os. Kresy I, Warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m², położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w Warzymicach. Opis mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym osob...

Warzymice (Warzymice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

590 000 PLN (11 434 zł/m2)

2
1
51.6 m2
2014