• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 920

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673204 15883003 Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m², usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m²Łazienka - ok. 3.7 m²Przejście - ok. 2.1 m²Piwnica - ok. 4m²MEDIA I OPŁATY:Czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (10 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1910
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15889645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856595 15889645 Dom pod Kołobrzegiem na dużej, malowniczo położonej działce o powierzchni 3.129 m2, znajdujący się w Stramnicy, jedynie 5,5 km od Parku Nadmorskiego w Kołobrzegu i 6 km od morza! Ten wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 79,70 m2 składa się z 2 po...

Stramnica (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

2
1
79 m2
1930
15886628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762889 15886628 Na sprzedaż mieszkanie położone w Przecław, które wyróżnia się czymś, czego brakuje większości ofert w tym metrażu – dodatkową przestrzenią i układem dwupoziomowym.Lokal o powierzchni 55,18 m² znajduje się na 4. piętrze w budynku z 1995 roku. Już na ...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

550 000 PLN (9 967 zł/m2)

4
1
55.18 m2
1995
15883140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673543 15883140 Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej , położony w Pyrzycach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120 m2 ( powierzchnia całkowita 160 m2), posadowiony na działce o powierzchni 500 m2. Lokalizacja:Dom po...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
2
160 m2
1970
15889639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27856584 15889639 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,3 m², położona w spokojnej części Choszczna w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta.Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze kamienicy i stanowi doskonałą...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

165 000 PLN (5 156 zł/m2)

1
1
32 m2
1950