• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 950

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15867914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27358562 15867914 Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów.Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

572 000 PLN (12 711 zł/m2)

2
1
45 m2
1979
15739468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24932580 15739468 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m², położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Boh.Warszawy 22 w Szczecinku.Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z kominkiem , dwóch oddzielnych syp...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

420 000 PLN (4 669 zł/m2)

3
1
89.96 m2
1935
15742832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24999726 15742832 NOWA NIŻSZA CENA !!!Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja z basenem położona jest na dwóch połączonych dziatkach o łącznej powierzchni ponad 2600 m2 z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem'. Dom wybudowany w 2016 roku w systemie energooszczędnym o powie...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

3 650 000 PLN (10 139 zł/m2)

7
3
360 m2
2016
15896695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27985105 15896695 .Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się zaledwie 5 minut drogi spaceremod centrum Stargardu..Nieruchomość to zadbana, 2-poziomowa przestrzeń gotowa do wprowadzenia OD ZARAZ..Nie musisz martwić się o miejsce parkingowe!W CENI...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

510 000 PLN (6 892 zł/m2)

4
2
74 m2
1980
15891340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894903 15891340 ATRAKCYJNA OFERTA ! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja:Nieruchomość położona na os. Zawa...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (9 120 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1983
15896649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27984796 15896649 Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 1. piętrze w niskiego bloku na spokojnym osiedlu. Lokal w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia – nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń:Salon z wy...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

550 000 PLN (10 778 zł/m2)

2
1
51.03 m2
2008