• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 946

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15325884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15854358 15325884 Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania NA KAMERALNYM OSIEDLU W KOŁOBRZEGUGłówne atuty nieruchomości:• ŚWIETNA LOKALIZACJA• BLISKO CENTRUM MIASTA• SPOKOJNA OKOLICA• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• ROZBUDOWANA IF...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 340 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
1
131 m2
2021
15856659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27099396 15856659 Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w której wszystko znajduje się w zasięgu kilku minut spaceru.To właśnie tutaj...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
1
25 m2
1966
15889645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856595 15889645 Dom pod Kołobrzegiem na dużej, malowniczo położonej działce o powierzchni 3.129 m2, znajdujący się w Stramnicy, jedynie 5,5 km od Parku Nadmorskiego w Kołobrzegu i 6 km od morza! Ten wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 79,70 m2 składa się z 2 po...

Stramnica (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

2
1
79 m2
1930
15704938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24271870 15704938 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- ŚWIETNA LOKALIZACJA- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNIC...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (8 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15889909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863508 15889909 Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum osiedla Dąbie. Budynek z 1993 roku konstrukcji mieszanej: z wielkiej płyty i pustaków.Idealne dla młodych jako pierwsze mieszkanie. Na powierzchnię 53 m2 składają się:salon ok. 20 m2 (z sal...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (9 792 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie od kilkudziesięciu lat było nieustannie wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odm...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (11 073 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980