• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 951

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15677987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tanie mieszkanie do remontu,6 kim od Recza 23805120 15677987 OBNIŻKA CENY :  99 000 zł  !!!     Zapraszam do kontaktu.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.KONTAKT Z AGENTEM : 573 094 777MICHAŁ WOJTYSIAK APARTAMENT  Nieruchomości o.PiłaNa sprzedaż mieszkanie na urokliwej wsi - okolice Recza! BARDZO ATRAKCYJNA CENA : 119.000 ty...

Pomień (Zachodniopomorskie, gm. Recz)

99 000 PLN (2 152 zł/m2)

2
1
46 m2
1920
15887982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27798688 15887982 W sprzedaży oferuję mieszkanie w którego w skład wchodzi:-3 pokoje;-salon z wyjściem balkonem;-kuchnia;-przedpokój;-łazienka;Do mieszkania przynależy piwnica.Opłata za czynsz wynosi 460 zł przy 1 osobie.Opłata za gaz według zużycia.Opłata za prąd wed...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 796 zł/m2)

4
1
117.57 m2
1930
15883489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675149 15883489 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m², położone na 3. piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bursztynowym w Warzymicach. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon sypialnia ł...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

415 000 PLN (11 277 zł/m2)

2
1
36.8 m2
2004
15728714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24751177 15728714 Działka budowlana zabudowana o powierzchni 2051 m2 składająca się z 2 działek położona na Gumieńcach w Szczecinie.Dla tego terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.Wymiary szerokość 38 m, długość 56 m. Przeznaczenie terenu: zab...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 000 PLN

-
-
2051 m2
-
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15765959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25494639 15765959 Przestronne mieszkanie o powierzchni 78,7 m2, położone w dzielnicy Zdroje. Idealne dla rodziny.Możliwość zakupu przez osoby spoza UE.CENA DO NEGOCJACJILokal składa się z:- 4 pokoi, o powierzchni: ok. 8m2, 11m2, 12m2 oraz 20m2- widnej kuchni o powierz...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
78.7 m2
1993