• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 948

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15715879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24501967 15715879 Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m², położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 Maja.✅ Południowa wystawa okien – mieszkanie jest ciepłe i słoneczne przez ca...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (10 788 zł/m2)

1
-
26.79 m2
1971
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15800682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26219297 15800682 Masz dość ciasnych bloków i braku zieleni? Marzysz o własnym domu z ogrodem, ale odstraszają Cię kosmiczne ceny? Mamy Idealne Rozwiązanie!Prezentujemy wyjątkową alternatywę dla mieszkania – kompaktowy dom jednorodzinny dwulokalowy w prestiżowej lokal...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (10 638 zł/m2)

4
-
75.11 m2
2026
15454915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek Olesiówka, 7 domków, 350 m od Morza 18949412 15454915 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 7 domkami rekreacyjnymi - funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy Olesiówka. Nieruchomość położona w miejscowości Wicie, tylko 350 metrów w linii prostej do Morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokaliz...

Wicie (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 799 000 PLN (10 280 zł/m2)

11
-
175 m2
2008
15283658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek Olesiówka, 7 domków, 350 m od Morza 14761677 15283658 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 7 domkami rekreacyjnymi - funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy Olesiówka. Nieruchomość położona w miejscowości Wicie, tylko 350 metrów w linii prostej do Morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokaliz...

Wicie (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 799 000 PLN (10 280 zł/m2)

11
-
175 m2
2008
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 491 zł/m2)

2
1
42.8 m2
2007