• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 36 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych. Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami ...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15875980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526124 15875980 Na sprzedaż przestronny, solidny dom idealny dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość oferuje aż 8 ustawnych pokoi, co daje wiele możliwości aranżacyjnych – zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności. W domu znajdu...

Dargomyśl (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

797 000 PLN (2 748 zł/m2)

8
1
290 m2
1927
15875280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525590 15875280 Mieszkanie bliżej nieba – 8. piętro z widokiem na więcej niż ścianę sąsiadaMasz dość patrzenia w cudze okna? Tutaj będziesz patrzeć zdecydowanie dalej. Na sprzedaż mieszkanie w Szczecinie położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku – czyli wystarcz...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (9 115 zł/m2)

2
-
37.19 m2
-
15876283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534951 15876283 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m², zlokalizowane na parterze – czyli idealne dla tych, którzy cenią wygodę i szybki dostęp do wszystkiego (łącznie z wyjściem ewakuacyjnym po ciężkim dniu).Układ:2 pokoje – jeden do życia, drugi ...

Myślibórz (Zachodniopomorskie, gm. Myślibórz)

279 997 PLN (6 896 zł/m2)

2
1
40.6 m2
-
15875700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525994 15875700 Pyrzyce wołają: Buduj się, zamiast biegać po urzędach! Masz dość oglądania działek, na których jedyne co możesz, to postawić namiot? Szukasz miejsca, gdzie Twoja wizja domu nabierze realnych kształtów bez walki z biurokracją? Odkryj przestrzeń, która...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

260 000 PLN

-
-
3312 m2
-
15875095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525519 15875095 Ten urokliwy dom w Barnówku to idealna propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego, funkcjonalnego i energooszczędnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku. Na parterze znajduje się przestronny salon z klimatyzacją i przeszkleniami, któr...

Barnówko (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

949 000 PLN (6 402 zł/m2)

4
-
148.24 m2
2018