• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 950

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15756872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25286948 15756872 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 198,5 m², zlokalizowanego w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Podporucznika Edmunda Łopuskiego. Ta nieruchomość znajduje się na parterze funkcjonującego obiektu handlowego - Pasaż ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 590 000 PLN (8 030 zł/m2)

11
1
198 m2
-
15753911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 25218652 15753911 Marzysz o własnym biznesie nad Bałtykiem? Ta oferta to idealna szansa! Sprzedajemy ugruntowany biznes z 12-letnim doświadczeniem, cieszący się znakomitymi opiniami i stałymi klientami. Wszystko jest gotowe, abyś mógł przejąć działalność i od razu zac...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 490 000 PLN (5 298 zł/m2)

8
1
470 m2
2013
15746827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25087552 15746827 Zakup bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji i ukrytych kosztów.Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru!Zapytaj o dostępne mieszkania!Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie nr 5 w budynku A inwestycji Nova Baltica, położone na p...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

411 070 PLN (10 540 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15745854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25065642 15745854 Idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1006 m², położona w cichej i zielonej okolicy, w gminie Karlino.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co daje Ci pewność i komfort szybkiego rozpoczęcia budowy ...

Malonowo (Zachodniopomorskie, gm. Karlino)

99 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
1006 m2
-
15802535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27215734 15802535 Zakup bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji i ukrytych kosztów.Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru!Zapytaj o dostępne mieszkania!Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie nr 23 w budynku A inwestycji Nova Baltica, położone na ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

423 280 PLN (10 582 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15747494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25093550 15747494 Zakup bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji i ukrytych kosztów.Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru!Zapytaj o dostępne mieszkania!Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie nr 56 w budynku B inwestycji Nova Baltica, położone na ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

429 926 PLN (10 236 zł/m2)

2
1
42 m2
2024