• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 34.16m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 800 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1990

Opis szczegółowy

Na wynajem zadbane i umeblowane mieszkanie składające się z dwóch pokoi, nowoczesnej kuchni, łazienki z WC oraz balkonu. W przedpokoju znajduje się duża szafa w zabudowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. W okolicy znajdują się sklepy, apteka, stacja paliw oraz przystanek autobusowy.

Opłaty:
*czynsz najmu 1700 zł,
*czynsz administracyjny, to 283,59 zł ( w tym woda, śmieci oraz sprzątanie klatki).
* prąd i ogrzewanie (gazowe) według zużycia
* kaucja

Najem okazjonalny.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14421976
  • Data publikacji: 12 maja 2026 18:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Gazowe

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Szczecin, Gumieńce

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 14421976

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 800 PLN

53 zł/m2
Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 34.16m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1990

Opis - Mieszkanie

Opłaty:
*czynsz najmu 1700 zł,
* prąd i ogrzewanie (gazowe) według zużycia
* kaucja

Najem okazjonalny.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14421976
  • Data publikacji: 12 maja 2026 18:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Gazowe