• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 22

15796339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26117149 15796339 Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem. Częściowo umeblowane.W skład mieszkania wchodzi: ustawny pokój, osobna widna kuchnia (nowe szafki, płyta gazowa, zmywarka, lodówka), łazienka z wc (wanna, pralka), przedpokój...Blisko sklepy : Castorama, C...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (55 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15883103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673702 15883103 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie.Budynek wyposażony windę. Na metraż około 50m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchennym, ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15820238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598361 15820238 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce.Nieruchomość mieści się na III piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 42m2 składa się:- Salon z wyjściem na balkon,- Kuchnia w formie aneksu, wyposażona w w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.8 m2
2023
13568067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1872826 13568067 Wyłącznie w naszym biurze!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy taras (około 30 metrów) oraz ogród (około 100 metrów)W okolicy pełna infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park przygodna. W sk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
14421976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2731809 14421976 Na wynajem zadbane i umeblowane mieszkanie składające się z dwóch pokoi, nowoczesnej kuchni, łazienki z WC oraz balkonu. W przedpokoju znajduje się duża szafa w zabudowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. W okolicy znajdują się sklepy, apteka,...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (53 zł/m2)

2
-
34.16 m2
1990
15889404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27849867 15889404 Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie.Lokal o powierzchni 22 m² to idealna propozycja dla singla lub osoby szukającej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15887962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797844 15887962 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15887942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797892 15887942 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15802682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26272845 15802682 Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem – ul. Okulickiego, Szczecin!Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Oferujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem na ul. Okulickiego!Nietuzinkowy układ – dwa poziomy zapewniają przestrzeń i...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (48 zł/m2)

2
-
75 m2
1990
15818529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26603871 15818529 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym – Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 96 m², położone na parterze w budynku wielorodzinnym, z prywa...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (68 zł/m2)

4
1
96 m2
2022
15886984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27772753 15886984 Najem okazjonalny!Częściowo umeblowane mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, położonego w willowej części dzielnicy Gumieńce nieopodal osiedla Reda. Najemca nie tylko do mieszkania ma całkiem niezależne wejście, ale także na posesję...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 PLN (40 zł/m2)

1
1
30 m2
1988
12837476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27774874 12837476 Do wynajęcia parter domu 4-pokoje (jeden pokój jest pokojem przejściowym) w budynku wolno stojącym 3-kondygnacyjnym, zlokalizowany w zacisznym miejscu Gumieniec w pobliżu ul. Okulickiego, o powierzchni ok.100m2m2.Pokoje o powierzchni 16, 15, 14 i 9m2...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (38 zł/m2)

4
1
100 m2
1980