• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 951

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
14093085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17004 14093085 OKAZJA !!! OSTATNIE DZIAŁKI !!! NAJBLIŻEJ CENTRUM MIASTA!!!Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 1021 m2.Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków jednorodzinnych.Media:- (prąd , gaz, woda ,kanalizacja) w drod...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

105 000 PLN

-
-
1021 m2
-
14093123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17015 14093123 OKAZJA !!! OSTATNIE DZIAŁKI !!! NAJBLIŻEJ CENTRUM MIASTA!!!Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 928 m2.Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków jednorodzinnych.Media:- (prąd , gaz, woda ,kanalizacja) w drodz...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

100 000 PLN

-
-
928 m2
-
14093080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17026 14093080 OKAZJA !!! OSTATNIE DZIAŁKI !!! NAJBLIŻEJ CENTRUM MIASTA!!!Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 1020 m2.Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków jednorodzinnych.Media:- (prąd , gaz, woda ,kanalizacja) w drod...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

105 000 PLN

-
-
1020 m2
-
15208927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12680011 15208927 Oferujemy do sprzedaży kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych nad Jeziorem Sitno we wsi Załęże, gmina Kozielice, powiat pyrzycki. Działki zlokalizowane w drugiej linii zabudowy od jeziora na terenie, gdzie istnieją domki zabudowy letniskowe...