• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 965

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15655752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23393773 15655752 Na sprzedaż wyjątkowe, jednopoziomowe mieszkanie o pow. 84,5 m² z oddzielnym garażem i dodatkowo miejscem postojowym zewnętrznym oraz balkonem w Kołobrzegu przy ul. Artyleryjskiej.Te 4 pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie znajduje się na 4...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

890 000 PLN (10 595 zł/m2)

3
2
84 m2
2021
15883265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674816 15883265 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki ogólnodostępne, bezpłatne miejsca do parkowania oraz spor...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 699 zł/m2)

2
1
44.03 m2
1935
15871240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27459367 15871240 Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do dyspozycji strefa wellness: basen wewnętrzny, jacuzzi, sauna...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

3
2
89 m2
2017
15603216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22250964 15603216 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu OgrodyGłówne atuty nieruchomości:• CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA• SŁONECZNE MIESZKANIE• CZĘŚCIOWO WYPOSAŻONE• LOGGIA Z EKSPOZYCJĄ POŁUDNIOWĄ• DUŻA PIWNICA (OK. 9M2)• BLISKO MORZANieruchomość zł...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

435 000 PLN (8 365 zł/m2)

2
1
52 m2
1990
15885116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717744 15885116 Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica gotowy biznes rezerwacje na cały sezonNa sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Mewa w prestiżowej inwestycji Blue Baltic w Pogorzelicy z aktywnymi rezerwacjami na cały sezon najmu.Cena:...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

645 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018