• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 941

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36/8 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 368 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych.Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami przynależn...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36/8

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15886758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766505 15886758 Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej StarówkiNa sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 53,7 m, położone na II piętrze budynku mieszkalnousługowego bez windy z 1994 roku. Nieruchomoś...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (11 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1994
15897551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28006372 15897551 Czy Twoim marzeniem jest wypoczynek nad morzem komfortowo urządzonym własnym M ?Szukasz sposobu na zainwestowanie oszczędności i oczekujesz szybkiego zwrotu inwestycji ?Interesuje Ciebie szeroki wachlarz dodatkowych udogodnień - baseny, strefa SP...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

820 000 PLN (25 553 zł/m2)

1
1
32.09 m2
2024
15883013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673234 15883013 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66 m², usytuowane na 3 piętrze bloku położonego w Zdrojach.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon o pow. ok. 14,21 m²Sypialnia o pow. ok. 11,5 m²Pokój o pow. ok. 15,717 m²Kuchnia o pow. ok. 9,02 m²Łazi...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (7 106 zł/m2)

3
1
66 m2
1992
15820235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna kawalerka | Do własnej aranżacji 26651267 15820235 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,80 m², położone przy ul. Okulickiego w Koszalinie. Nieruchomość idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie do remontu, co daje możliwość urządzenia go dokładnie we...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

1
1
30 m2
1974
15897532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28005733 15897532 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej dzielnicy (Sławocieszeprzystanek i stacja Zdunowo), niedaleko lasów - z dobrym dojazdem do Centrum Szczecina, a Twój budżet jest ograniczony, to jest to oferta ideal...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 000 PLN (6 971 zł/m2)

3
1
93.1 m2
1920