• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 950

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15885886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743535 15885886 Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu – dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów zielonych Ekoparku, idealnych na spacery i wycieczki rowerowe.Apar...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (14 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15884356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699587 15884356 ok. 400 m do plaży 31 m² 37 piętro pełna własność sprzedaż z wyposażeniemTo jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu — i jednocześnie mieć miejsce, do którego można przyjechać “na gotowo”, bez remontów i kompl...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (15 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2006
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15868128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27365588 15868128 Kołobrzeg Mazowiecka 38 2 pokoje Parametry nieruchomości:Metraż: 41,87 m²Układ: 2 pokojePiętro: 2Rok budowy: 1992Parking: miejsce za bramą w cenieCzynsz: 860 zł na 4 osobyDlaczego ten układ działa na rynku?2 pokoje przy tym metrażu to dziś jeden z ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (9 732 zł/m2)

2
1
41 m2
1992
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15882487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27665147 15882487 Są mieszkania „w mieście” i są takie, które dają oddech. Podczele to Kołobrzeg w spokojniejszej wersji: więcej zieleni, mniej hałasu, a do tego bliskość morza i przestrzeń, w której realnie odpoczywasz. Grodzieńska 5 to adres dla osób, które chcą wra...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (7 292 zł/m2)

3
1
72 m2
1940