• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 913

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930
15883175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673597 15883175 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,6 m², położone na 4. piętrze w budynku przy al. Wyzwolenia, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny, co sprawia, że dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 064 zł/m2)

4
1
73.61 m2
1900
15802243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26259422 15802243 Polecam !!! Ścisłe Centrum. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich oraz blisko Miejskiego Rynku tuż przy dawnym młynie. Droga do budynku wiedzie przez most na tzw . kanale młyńskim. ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 490 000 PLN (6 585 zł/m2)

12
-
530 m2
1900
15799621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26195602 15799621 Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę domu szeregowego, stworzoną z myślą o wymagających klientach. To propozycja, która łączy nowoczesny standard życia, komfortową przestrzeń oraz wyjątkowe położenie w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości po...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 290 000 PLN (10 353 zł/m2)

5
2
124.6 m2
2020
15883441 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675158 15883441 Prezentujemy Państwu ofertę najmu kawalerki położonej na parterze z przynależnym ogródkiem. W czynszu miejsce postojowe ! Mieszkanie położone jest przy ul. Spokojnej w Rajkowie, bardzo blisko Szczecina tuż przy Warzymicach. Na powierzchnię mieszkania...

Rajkowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 400 PLN (67 zł/m2)

1
1
35.76 m2
2023